Вінілова підлога

Сортувати

Вінілові підлоги - а що це тут таке?

Ось є вічна класика, а є сучасні технології - вінілові підлоги саме з других. Без зайвих слів ми, як найкращий магазин підлогових покриттів в Україні , розповімо що ж це таке. Вінілові підлоги - це підлогове покриття, яке дуже схоже на ламінат, але зроблені вони на основі полівінілхлориду. Ще можна зустріти такі назви, як вінілова плитка, ламінат з вінілу і LVT (luxury Vinyl Tiles).

Старші люди скажуть «а, це ж та сама плитка ПВХ, всюди на кухнях її клали, плавали - знаємо», але будуть неправі. Вінілове покриття з тої пори дуже сильно покрилося технологіями, а тому майже всі недоліки вже давно прибрані.

Вінілові підлоги і їх структура

Перед тим, як ми перейдемо до плюсів і мінусів, потрібно розповісти як влаштовані вінілові підлоги. Адже всі властивості потім буде легко пояснити.

  1. Зверху - плівка або термопластик. Він захищає всю конструкцію від самих різних впливів - вологості, падіння будь-яких штуковин і подряпин. Покриття прозоре, щоб можна було насолодитися малюнком, який розміщений трохи нижче.
  2. На другому рівні якраз зображення. Природно, штучний, але зате легко імітує натуральні матеріали, а тому відмінно виглядає. Ще сам малюнок покривається лаком, щоб і від сонячних променів захистити.
  3. Далі йде основний рівень з ПВХ. Саме через нього підлога стає міцною. У складі може бути багато всього (кварцовий пісок або скловолокно), щоб ще поліпшити та без того практично ідеальні характеристики.
  4. Шар балансу. Всьому в цьому житті потрібен баланс, підлозі теж. Цей шар відповідає за те, щоб вінілова підлога була стійкою до різного роду деформацій і не прогиналася.
  5. Знизу знову ПВХ, щоб покриття було стабільним. Він еластичний, а тому дозволяє зробити так, щоб підлога ніяк не скрипіла і взагалі не видавала звуків при ходьбі.

З'єднують їх, до речі, пресом під тиском і з високою температурою. Так вінілове підлогове покриття стає ще й антибактеріальним.

Вінілові підлоги і їх переваги

Ось ми й підійшли до того, навіщо ми розповідали про всі ці складні шари, які входять в вінілову підлогу (Харків). Якщо чесно, то їх дуже багато, оскільки вчені не стоять на місці та придумують і придумують як же їх ще поліпшити. На те воно і штучне покриття, щоб людина могла доводити його до ідеалу. Власне, до плюсів:

  1. Водонепроникність. Природно, вінілове покриття взагалі не боїться ніякої вологи. Є, звичайно, ахіллесова п'ята - стики. Але якщо їх правильно і ретельно обробити, то хоч басейн влаштовуйте в кімнаті - все буде ок. Гаразд, може не настільки, але все ж.
  2. Міцність. Можна стрибати на підборах, рухати меблі та навіть спробувати впустити щось важке. Нічого не станеться. А нижній шар ще й дозволяє матеріалу трохи пружинити.
  3. Безпека. Якщо Ви раптом подумали, що все це «бісівська хімія», то не переживайте. Перш ніж Ви вирішите купити вінілову підлогу чи ні, Ви повинні знати, що плитка проходить найрізноманітніші перевірки, а тому немає ніякої небезпеки. Навіть лизати його можна - нічого не станеться. Правда, не знаємо, в яких випадках Вам захочеться лизнути підлогу, але все ж.
  4. Довговічність. Все ще не масивна дошка, але служить він довго, аж до 25 років в ідеальному стані та ще трохи довше.
  5. Легкий догляд. Берете ганчірку, будь-який мийний засіб і миєте. Ніяких проблем не буде, ніякі хімічні елементи не вступлять в реакцію. плями й патьоки не залишаються, до речі.
  6. Простий монтаж. Навряд чи Ви будете встановлювати його самостійно, але все ж знайте, що його можна ставити практично без інструментів і фіксація буде відмінна.
  7. Антибактеріальність. Вчені навіть про це подбали, а тому на поверхні середовище для розмноження всяких вірусів дуже несприятлива. Особливо рекомендується купити вінілову плитку алергікам або астматикам.
  8. Сумісність з теплою підлогою. Якщо Ви переживали, що всі верстви раптово розшаровується, якщо поставити підлогу з підігрівом, то нічого подібного. Ідеально витримує навіть дуже високу температуру.
  9. Теплоізоляція. Через вінілове покриття не йде тепло, а зі зворотної сторони не потрапляє холод. Так що по підлозі дуже приємно ходити босоніж, грати дітей теж можна залишати та не переживати.
  10. Стійкість до змін температури. Можна укладати навіть в неопалюваних місцях і на балконах. З вінілом нічого не трапиться.
  11. Безшумність. Ніяких скрипів, стукотів і всього такого - вінілова плитка для підлоги не тільки їх не створює, але ще і поглинає.
  12. Зовсім не слизькі. Навіть якщо щось розлити. Так що дуже корисна штука, якщо в будинку є пенсіонери або діти.
  13. Антистатичність. Електризація - теж не про них. Тобто якщо раптом оголений провід впаде на підлогу, то саме покриття його поглине і не проведе.

Ось. Так що сучасну вінілову підлогу купити (Київ) - це відмінний вибір і посперечатися з такою кількістю переваг складно. Але є у них і недоліки, хоч і зовсім небагато.

Вінілові підлоги: мінуси

Відразу хочеться сказати, що відновити зіпсовані вінілові підлоги, ціна яких відповідає своїй якості, неможливо. Але і зіпсувати його важко, а тому не такий вже це і недолік. Також для установки потрібна ретельна підготовка, щоб все було рівно і гладко, адже сам вініл не дуже товстий. Але якщо викликати професіоналів і довірити установку їм, то для вас, як користувача, це теж не мінус.

Але ось один все ж є. Хімічна пігментація. Стійкість до плям вінілове покриття для підлоги має, але сам по собі з часом може змінити трохи колір. Особливо в дуже недорогих моделях, де економили на матеріалах при виробництві.

Вінілові підлоги: підсумки

Тут все зрозуміло і без висновків: вінілові підлоги - дуже круте, сучасне і надійне рішення. Не варто боятися нових технологій, адже вони вже обкатані та стоять в тисячах будинків. Так що купуйте, не соромтеся.